Sayın İlgili, 

Servier İlaç ve Araştırma A.Ş. (“Servier”) olarak kişisel verilerinizin güvenliğine önem veriyoruz.  

Bu doğrultuda, Servier Gizlilik Politikası ve KVK Aydınlatma Metni aracılığıyla sizi 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ve dayanağını Kanun’dan alan ikincil mevzuat ve Kişisel Verileri Koruma Kurumu kararları (hepsi birlikte “Veri Koruma Mevzuatı”) kapsamında bilgilendirmek isteriz. Servier web sitesi aracılığıyla işlenecek kişisel verileriniz, Servier web sitesini kullanmanız veya Servier ile web sitesini kullanarak iletişime geçmenizin sebebine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu nedenle Servier tarafından yapılan bilgilendirmenin içerikleri aşağıdaki gibidir:  

  1. Genel Bilgilendirme 
  1. Web Sitesi Ziyaretçi Aydınlatma Metni 
  1. Yan Etki/Advers Olay ve Kalite Şikayeti Aydınlatma Metni 
  1. İş Başvuruları İçin Aydınlatma Metni  

Servier Gizlilik Politikası ve Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni’ne her zaman www.servier.com.tr üzerinden erişebilirsiniz. 

Web sitesindeki “YAN ETKI/ADVERS REAKSIYON/ETKISIZLIK BILDIRIMI” formunu doldurarak iletmiş olduğunuz özel nitelikli kişisel veriler, yalnızca açık rızanıza istinaden işlenecektir. Daha detaylı bilgi için Yan Etki/Advers Olay ve Kalite Şikayeti Aydınlatma Metni’ne bakınız. 

Gizlilik Politikası ve KVK Aydınlatma Metni içerisinde yer alan bilgilendirmeler ve işleme faaliyetine özgü aydınlatma metinlerinde belirtilen kişisel verilerimin Gizlilik Politikası ve Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni’nde yine işleme faaliyetine özgü aydınlatma metinlerinde belirtilen amaçlar ile sınırlı olarak, sayılan amaçların gerçekleştirilmesi için kişisel verilerimin aktarılmasının zorunlu olduğu  Servier’in dahil olduğu şirketler topluluğu bünyesinde yer alan şirketlerin, hizmet aldığı üçüncü kişilerin ve Servier elektronik veri tabanlarının yurt dışında bulunması sebebiyle kişisel verilerimin yurt dışına aktarılmasına rıza veriyorum. Açık rızamı her zaman ve nasıl geri alabileceğimi anladım.