Servierli Olmak

Servier olarak insana değer veriyor ve mesleki gelişimin grup performansı için anahtar rol oynadığını bilerek bunun için çalışıyoruz. Bu amacımız İnsan Kaynakları faaliyetlerimizin de merkezini oluşturur. Her bir Servier çalışanını değerimiz olarak görerek, “Tutkulu ve Yetkilendirilmiş” çalışanlara sahip olmak adına çalışanlarımızın yeteneklerini geliştirerek onların kişisel ve profesyonel başarısını cesaretlendiririz. Çalışanlarımıza verimli olabilecekleri iş ortamı yaratır ve onları aldıkları sorumluluğun bilincinde olarak yetkilendiririz. 

İnsan Kaynağına büyük değer veren ve bu amaçla da eğitim ve gelişim sürekliliğinin önemine inanan şirketimiz, çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamak ve güçlü alanlarını daha da geliştirmek için, yurtiçi ve yurtdışında olmak üzere, gerek mesleki gerekse kişisel gelişim eğitimleri planlar. Biz her zaman, çalışanlarımızın bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlarını tespit ederek, eğitim ve gelişim yoluyla kariyer planlamalarını gerçekleştirmelerini desteklemekteyiz.

Çalışanlarımız en büyük değerimizdir…

Servier olarak geribildirim kültürüne önem veriyoruz. Bu kapsamda, çalışanlarımızın önerilerini topluluk sayfamızda yer alan ‘’Bir Önerim Var!’’ formu ile toplayarak çalışanlarımızdan gelecek öneriler & geribildirimler ile gelişimi sürekli olarak sürdürmeyi hedefliyoruz.

Değerlerimiz

Servier’lilere Özel Olanaklar

Esnek Çalışma Ortamı

Servier’lilerin 1 yılın sonunda 20 iş günü; sonrası için ise her yıl bir gün artarak, 5 yılın sonunda 25 işgününe denk gelen yıllık izin hakedişleribulunmaktadır.

Yıllık izinden bağımsız olarak, kişisel sorumluluklarımıza veya kendimize ayırabileceğimiz yıllık 24 saat idari izin hakkımız bulunmaktadır.

Merkez Ofis Çalışanlarımız hibrit çalışma sistemiyle haftanın 2 günü diledikleri yerden, 3 günü de ofisten çalışmaktadır.

Merkez Ofis çalışanlarımız mesai saatlerini belirleyebileceği esnek çalışma saatlerimiz ile daha fazla otonomi kazanmaktadır.

Ofis çalışma günlerinde serbest kıyafet uygulaması bulunmaktadır.

Birlikte İyi Hissetme

Çalışanlarımız, Welldose (Bütünsel İyi Olma Hali) Projeleri ile uzmanlarla webinarlarda bir araya gelir, psikolog, diyetisyen ve spor eğitmenlerinden ücretsiz olarak destek alabilir ve çalışma arkadaşları ile paylaşımlarda bulunarak birbirlerine meydan okuyabilirler.

Birlikte çalışmak kadar birlikte eğlenebilmenin de kıymetli olduğuna inanıyoruz . Departmanlar arası bağların güçlendirilmesine katkı sağlayacak şekilde çalışanlarımızın sosyalleşebileceği alanlar sağlanması çalışma hayatımıza renk ve motivasyon katmaktadır. Birlikte Kahvaltı, Yaza Merhaba, Hoşgeldin Yeni Yıl Etkinlikleri keyif aldığımız etkinliklerimizdir.

Sosyal klüplerimizle hobine uygun olan toplulukta yer alabilir, çalışma arkadaşlarınla keyifli vakit geçirebilirsin.

Sosyal sorumluluk etkinliklerimizde yer alabilir; insanlık ve dünya yararına yapılacak projelere bizimle birlikte katkıda bulunabilirsin.

Özel Yan Haklar

Özel Sağlık Sigortası, Hayat Sigortası, BES, Internet Yardımı, Yemek ve Ulaşım, Tatil Benzin Yardımı, Kıyafet Yardımı gibi yan hak uygulamalarımız vardır.

Kariyer İmkanı ve Lider Yetiştirme

“Sürekli Gelişim” ve “Yöneticilerini Kendi İçinden Yetiştirme” politikamız ile çalışanlarımızın kariyer hedeflerine ulaşmalarını ve gelişimlerini sağlamak şirketimiz için çok önemlidir.

Bu doğrultuda geleceğin liderlerini yetiştirmek, çalışanların yeteneklerini ve liderlik özelliklerini keşfederek profesyonel/mesleki olarak kendilerini daha ileriye taşımalarını sağlamak için farklı kariyer fırsatları ve gelişim planları sunulmaktadır.
Sen de son 5 yıl içinde iç atama yoluyla bir üst pozisyona atanan 60 yöneticimizden biri olabilirsin.

Servier İlaç, son üç senedir katıldığı Great Place to Work Enstitüsü tarafından düzenlenen araştırma ve yarışmada üst üste üç yıl seçilerek Türkiye’nin “En İyi İşverenleri 2019”, “En iyi İşverenleri 2020” ve “En iyi İşverenleri 2021” ödüllerine layık görülmüştür.

Bize Katıl

Açık pozisyonlarımız ve tüm gelişmelerimizi yakından takip edin.